Internetveikala lietošanas noteikumi

 1. Tā kā VELO EXPRESS piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. VELO EXPRESS visas preču cenas ir norādītas eiro valūtā, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21% apmērā. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus.
 4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam nosūtītu instrukcijas, pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
 5. Pasūtot preci, piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta VELO EXPRESS veikalos, Rīgā; ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece saņemta OMNIVA pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem komforta piegāde – kurjers piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
 6. Pirkumam, kura kopējā summa mazāka nekā 100 eiro un piegādes vieta nav VELO EXPRESS veikals, tiek piemērota piegādes maksa, atkarībā no preces saņemšanas veida. Pirkumiem, kuru kopējā vērtība lielāka par 100 eiro, izņemot velosipēdus, piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas.
 7. Velosipēdu piegāde norādītajā adresē notiek, izmantojot kurjera pakalpojumus. Velosipēds ir sagatavots ekspluatācijai un transportēšanas vajadzībām iepakots kartona kastē – izņemts priekšējais rats, sēdeklis, pedāļi un noliekta stūre.
 8. Pasūtīto preci, to nepieciešams izņemt 4 darba dienu laikā no brīža, kad VELO EXPRESS paziņojis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 9. Pirms preces izmantošanas, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 10. Ja tomēr vēlaties atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka, atsakoties no pirkuma, Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. VELO EXPRESS saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu vai sazināties ar mums pa e-pastu e-shop@veloexpress.lv vai pa tālruni: +371 67553354, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 11. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, preces kods un pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 12. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 13. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 14. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA RD SPORTS saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kas tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.
 15. Mārketinga aktivitāšu nolūkos VELO EXPRESS var brīvi iniciēt dažādas mārketinga aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas. 16.Interneta veikals VELO EXPRESS patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.